T420HB01 V0

| Panel Model | T420HB01 V0 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| T420HB01 V0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 930.24×523.26 mm |
| Omrids | 952×551×26.7 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 4000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Responstid | 8 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO T420HB01 V0.
AUO T420HB01 V0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T420HB01 V0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T420HB01 V0 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T420HB01 V0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO T420HB01 V0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T420HB01 V0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T420HB01 V0 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T420HB01 V0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "T420HB01 V0"
- AUO T420HB01 V0
- T420HB01 V0 datablad
- T420HB01 V0 billede
- T420HB01 V0 pris
- T420HB01 V0 distributør

